شرکت فوراور لیوینگ پراداکتز (Forever Living Products)

از سال ۱۹۷۸، کمپانی فوراور لیوینگ پراداکتز محصولاتی با بهترین کیفیت را تولید کرده که نیازهای سلامتی و زیبایی همواره در حال رشد جمعیت ما را بر طرف ساخته است. کیفیت و تنوع محصولات ما در طول سال ها به خوبی ثابت شده است. شما می توانید از کیفیت ماندگار محصولات و تحویل آن به مشتری در زمانی کوتاه، آسوده خاطر باشید. فوراور لیوینگ پراداکتز بیش از ۳۷ سال درکشف، تولید و توزیع محصولات سلامتی و زیبایی برپایه ی آلوئه ورا و فرآورده های زنبورعسل و دیگر گیاهان طبیعی پیشگام بوده و شهرتی جهانی دارد.

از آنجایی که زیبایی طبیعی از پوستی سالم و تمیز آغاز می شود و سلامت و پاکیزگی ریشه در طبیعت دارد، کمپانی فوراور لیوینگ محصولاتی صد در صد طبیعی را در زمینه ی سلامتی، مکمل های غذایی، کنترل وزن، مراقبت های پوستی و شخصی، آرایشی و بهداشتی برای شما فراهم می نماید. این محصولات به کیفیت زندگی شما و اطرافیانتان کمک می کند. تنوع محصولات، تمامی نیازهای افراد را با هر شرایطی تامین می نماید.همچنین این محصولات به دلیل ماندگاری و شیوه ی خاص تولید کاملا منحصر به فرد هستند و شما آنها را با این کیفیت و این قیمت در هیچ کجای دنیا نمی توانید بیابید.

کمپانی فوراور صاحب بیش از ۵۰ میلیون گیاه آلوئه ورا در جنوب تگزاس و جمهوری دومینیکن است و بزرگترین مزرعه ی آلوئه ورای دنیا با مساحتی بیش از۶۵۰۰ جریب در جمهوری دومینیکن در مالکیت این کمپانی می باشد. آلوئه ورا یا گیاه هزار درمان، گیاهی بسیار مفید با قدمتی بیش از ۴ هزار سال حاوی ۲۰۰مکمل غذایی، ۲۰ نوع مواد معدنی، ۱۲ نوع ویتامین و ۱۸ نوع آمینواسید است و این مزایا باعث شده که این گیاه تاثیری شگفت انگیز داشته باشد. آمینواسیدها، واحدهای سازنده ی اصلی بدن انسان هستند؛ ۸ نوع آمینو اسیدی که برای بدن انسان بسیار ضروری است، توسط خود بدن ما ساخته نمی شود و این ۸ نوع در گیاه آلوئه ورا وجود دارد. در واقع آلوئه ورا تنها منبع گیاهی ویتامین ب ۱۲ است. خواص مفید آلوئه ورا برای پوست، این ماده را به یکی ازاجزای اصلی محصولات مربوط به پوست، زیبایی و آرایشی فوراور لیوینگ تبدیل نموده است. بیش از ۴۰۰ گونه گیاه آلوئه ورا وجود دارد.اما فقط یک گونه است که قدرت آرامبخشی و درمان دارد به نام آلوئه باربادنسیس میلر ، فوراور تنها از ژل داخلی برگ گونه ی الوباربادنسیس میلر – بهترین گونه ی آلوئه ورا – در تولید محصولات خود استفاده می کند. تمام مراحل کاشت، داشت و برداشت فوراور به صورت دستی و طبیعی صورت می پذیرد. این موضوع کمک می کند تا خواص طبیعی ژل آلوئه ورا حفظ گردد. همچنین برای تولیدکودی ۱۰۰% طبیعی برای پرورش آلوئه ورا از شیوه سنتیِ بز و گوسفند استفاده می کند. که نه ضرری برای محصولات داشته باشد و نه به محیط زیست آسیب برساند. لازم به ذکر است که ۹۲ درصد بازار الوئه ورای دنیا در اختیار این کمپانی است.

آیا می دانید که فوراور دارای بزرگترین مکان های پرورش کندوهای زنبور عسل است و کندوهای مورد استفاده در محلی ایده آل و محیطی دست نخورده و بکر قرار گرفته اند که عاری از هرگونه آلودگی مثل سموم آفتکش و دیگر آلاینده ها است؟ هم چنین، فوراور برای جمع آوری و نگهداری مواد اولیه در شرایط طبیعی از تجهیزاتی ویژه استفاده می نماید تا بتواند مرغوب ترین محصولات زنبور عسل را به دست شما برساند.این موضوع باعث شده که ۶۰ درصد از بازار محصولات زنبور عسل دنیا در اختیار این کمپانی قرار گیرد.

تمام مراحل تهیه ی محصولات از کاشت و برداشت آلوئه ورا، پرورش و نگهداری کندوهای زنبورعسل و تولید و فرآوری مکمل های غذایی تا تثبیت و ماندگاری آنها در کارخانه های آلوئه ورای امریکا و فوراور نوتروسوتیکالز و نیز بسته بندی، حمل و نقل و توزیع در مالکیت کمپانی است.

مالکیت و مدیریت یکپارچه و داشتن دفاتر نمایندگی در بیش از ۱۶۰ کشور جهان، فوراور را به بزرگترین کمپانی خصوصی درایالت آریزونای امریکا و یک شرکت چند میلیارد دلاری در دنیا تبدیل نموده است تا جایی که فروش آن در سال ۲۰۰۳ از مرز ۲ میلیارد دلار گذشت و در سال ۲۰۱۲ فروشی نزدیک به ۳ میلیارد دلار در سراسر جهان داشت.

آلوئه ورای فوراورلیوینگ پراداکتز

درکمپانی فوراِورلیوینگ ،این شعار سر زبان ها است که «هرچیزی که بهترین نباشد ،ارزشی ندارد». ما براین باوریم که برای رسیدن به بالاترین استاندارد های این صنعت، بهترین نقطه آغاز آن است که خودمان اقدام به کشت آلوئه ورا کنیم. ژل آلوئه ورا اصلی ترین منبع بسیاری از محصولات خارق العاده ی ماست و ازاین رو ، نهایت دقت و وسواس را به خرج می دهیم تا اطمینان یابیم که بهترین محصول را برداشت میکنیم . وانگهی برای آنکه نسبت به کنترل کیفیت آلوئه ورای خود اطمینان داشته باشیم، مالکیت صد درصدی مزرعه آلوئه ی خود در ریوگراندوالی در جنوب تگزاس و مزرعه آلوئه ۲۶۳۰ هکتاری خود (۶۵۰۰ جریب) در جمهوری دومینیکن که بزرگترین مزرعه آلوئه ورا درجهان است را خود در اختیار گرفته ایم. با کنترل ۱۰۰% مزارع، میتوانیم در فصل کاشت، انتخاب نهال، روش کوددهی و بذرپاشی، در فصل برداشت، فرآوری، انبارسازی و تحویل را کاملا کنترل نماییم.

کشاورزان ما، آلوئه را با دست می چینند وبا دقتی هرچه تمام تر ازآن مراقبت می نمایند. متناسب با روش کاشت، آب و هوا، فصل و شرایط ذخیره سازی، مواد خام می توانند تا ۵۰۰% تغییر و تفاوت داشته باشند. با عنایت به تمام اقداماتی که ما در راستای تضمین کیفیت آلوئه ی خود انجام می دهیم، برگ های آلوئه بلافاصله پس از برداشت، بسته بندی شده و ظرف چند ساعت با کشتی به کارخانه انتقال می یابند تا اطمینان حاصل گردد که شما، خالص ترین و تازه ترین ژل آلوئه را با تمام خواص و کیفیت های ذاتی این گیاه دریافت می نمایید .امکاناتی که ما در بندر پیورتو پلاتو داریم ، به ما این امکان را می دهد که آلوئه های بسته بندی شده در مزارع را به محیطی بسته و کنترل شده انتقال دهیم و به همین دلیل است که ژل آلوئه ورای ما تااین حد خالص و تازه بوده و خواص خود را حفظ نموده است .حتی برای کنترل گیاهان هرزه و نیز استفاده از کود های ٪۱۰۰طبیعی ،به طور کاملا سنتی از بز و گوسفند استفاده می نماییم. از همه مهم تر آن که این کنترل ها بدان معناست که وقتی ژل فرآوری شده ی آلوئه ورا به کارخانه می رسد ، هیچ نگرانی و تردیدی در مورد کیفیت آلوئه خام نداریم . ازاین رو ، دانشمندان ما تمام تلاش خود را صرف استخراج تمام پتانسیل ها و خواص بالقوه ی آلوئه ورا می نمایند . با توجه به همین موضوع ، فرایند انحصاریِ برداشت و غنی سازی آلوئه در کمپانی ما هر سال تکامل می یابد تا بتوانیم نه تنها تازگی آلوئه را در بالاترین حد امکان حفظ نماییم ، بلکه افزون برآن ، خواص آلوئه را در محصولات خود به حداکثر برسانیم . ما در کمپانی فوراِورلیوینگ میدانیم که همیشه بهترین آلوئه ورا را در اختیار داریم و از اینرو مطمئنیم که بهترین محصولات آلوئه را تولید میکنیم.

چرا؟ چون تمام مراحل از کاشت بذر آلوئه ورا تا ساخت محصولات را در مالکیت و کنترل خودمان داریم.

کارخانه آلوئه ورای آمریکا

کارخانه آلوئه ورای آمریکا

«آلوئه ورای آمریکا» در دالاسِ تگزاس، مکان اصلی تمام عملیات تولید محصولات آلوئه ماست.ما از همین جا، مزارع تگزاس و جمهوری دومینیکن، تجهیزات مربوط به فرآوری در میسیون تگزاس و بیش از ۸ میلیون بشکه آلوئه ورا سالانه و بسیاری از خطوط تولید موفق محصولات آلوئه ورا را کنترل می نماییم.فرآوری بیش از ۸ میلیون بشکه ژل آلوئه ورا در سال، به هیچ وجه کار ساده ای نیست.

واحد مهندسی شیمی ما، تمام مواد خام را با دقت و وسواس بررسی می کند و مقدار پی-هاش، غلظت، رنگ، ظاهر، مواد نگهدارنده و اسید اسکوربیک را قبل از آن که واحد ترکیب، از این مواد خام در محصولات مختلف استفاده نمایند، کنترل می کند. هنگامی که محصول نهایی ساخته شد، ما دوباره آن را با همان میزان دقت کنترل می کنیم تا زمانی که این محصولات، پس از بسته بندی، به دست توزیع کنندگان و مصرف کنندگان رسید،مصرف کنندگان اطمینان داشته باشند که هر محصولی با برچسب «آلوئه ورای آمریکا»، دقیقا همان چیزی است که باید باشد. طبق مقررات ایالات متحده برچسب روی محصولات باید بیشترین جزء تشکیل دهنده هر محصول را نشان دهد. شما می توانید این مورد را در اکثر محصولات فوراور مشاهده کنید که اولین و بیشترین جزء تشکیل دهنده هر محصول ژل خالص تثبیت شده آلوئه ورا است.

کمپانی فوراِور لیوینگ، دانشمندانی زبده و جهانی را در استخدام خود دارد که این دانشمندان، پیشگامان توسعه ی محصول در سراسر جهان هستند.آنها موفق به طراحی و تهیه محصولاتی متنوع و منحصر به فرد شده اند که مرطوب کننده ها و ویتامین های طبیعی و اساسیِ مورد نیاز پوست را به شما ارزانی می کنند و اثری کاملا طبیعی بر پوست تان می گذارند. محصولات مراقبت های پوستیِ ما می تواند اثرات ناخوشایند محیط بر روی پوست را خنثا کند. همه این محصولات به نحوی تولید می شوند که ارزش غذایی اصلی شان حفظ شود و بتواند به سلامت جسمانی و آرامش روانی شما منتهی شوند. تمام محصولات ما طبیعی بوده و مستقیما از طبیعت به دست شما می رسند. برخی استاندارهای صنعتی هستند که توسط دولت تدوین گردیده اند. این استانداردها در بالاترین سطح موجود تعریف شده اند و کمپانی فوراِور خود را کاملا متعهد به رعایت این استانداردها می داند. یقینا ما فراتر از سطح دولتی به دنبال کسب گواهی ها و مجوزهای خارجی نیز هستیم و البته تعداد زیادی از این مجوزها و گواهی ها را نیز کسب نموده ایم. اما وقتی بخواهیم سطح کیفیت محصولات خود را معرفی کنیم، نیاز به استانداردهایی والاتر داریم و ما مفتخریم که هر روز سطح این کیفیت را ارتقا می بخشیم.

کارخانه فوراِورنوتروسوتیکالز (مکمل های غذایی)

ما برای تولید محصولات مکمل های غذایی، کارخانه ای با مساحت ۲۵ هزار متر مربع (۸۲۵۰۰ فوت مربع) داریم که مایه ی غبطه ی تمام شرکت های صنعتی در این عرصه است. ما هر سال بیش از ۲ میلیارد قرص و کپسول، ۲۰ میلیون بطری، ۲ میلیون جعبه و ۵ میلیون پوند (معادل حدودا دو و نیم تن) مکمل های گیاهی، ویتامین، مواد معدنی، آمینو اسید، مواد غذایی، بیوفلاونوئید و پروتئین تولید می کنیم و هر محصولی که از این ساختمان خارج می شود، از بالاترین استانداردهای کیفی دنیا برخوردار است.مایه ی افتخار ماست که تمام پنجره های کارخانه ی ما به گونه ای طراحی شده که هر کس مایل باشد، می تواند بیاید و از نزدیک، وجب به وجب کارخانه و تاسیساتش را مشاهده نماید تا اطمینان یابد که ما از بهترین مواد خام برای تولید محصولات رویایی مان استفاده می نماییم و از همین روست که با قطعیت اعلام می کنیم که تک تک محصولات مان، دقیقا همان چیزی هستند که بر روی برچسب هایشان عنوان شده است. به ندرت می توانید شرکتی را در صنعت تولید مکمل های غذایی بیابید که چنین سختگیرانه عمل کند. اگرچه دولت، استانداردهایی برای این صنعت دارد و ما نیز به آن استاندارد ها پایبندیم، اما ما فراتر از این استانداردهای دولتی، خود، اقدام به تدوین استانداردهایی بالاتر نموده ایم که مختص محصولات فوراِور لیوینگ است.بسیاری از آزمایش های کنترل کیفیت ما، آزمایش هایی نیستند که از طرف انجمن دارو و غذای ایالات متحده آمریکا(FDA) یا سایر نهادهای تصمیم گیرنده، اجباری و لازم الاجرا باشند. استاندارد فوراِور، یکی از چند گامی است که ما فراتر از استانداردهای متعارف برداشته ایم و آن را بخشی از استانداردهای کیفیت و برنامه ی ارتقای کیفیت خود به شمار می آوریم.

ما در کارخانه ی محصولات مکمل های غذایی فوراِور، محصولاتی تولید می کنیم که به مردم سراسر دنیا کمک می نمایند که زندگی شادتر، بهتر و سالم تری داشته باشند. ما مکمل هایی با بهترین کیفیت و بیشترین ارزش را به توزیع کنندگان می سپاریم و مفتخریم که محصولات مان دارای چنین کیفیت برتری هستند. محصولات فوراِور لیوینگ بیش از ۳۵ سال است که در چرخه تولید و فروش قرار دارند. این همه تجربه، توانسته است مزیتی بلا منازع برای محصولات مکمل های-غذایی فوراِور در برابر رقیبان مان ایجاد نماید.