آلوئه ورا

ده دلیل برای نوشیدن آلوئه ورا ژل فوراور

آلوئه ورا ژل فوراور لیوینگ

آلوئه ورا ژل فوراور لیوینگ کد ۰۱۵

۱. آمینواسیدها، واحدهای سازنده ی اصلی بدن انسان هستند؛ ۸ نوع آمینو اسیدی که برای بدن انسان بسیار ضروری است، توسط خود بدن ما ساخته نمی شود و این ۸ نوع در گیاه آلوئه ورا وجود دارد. نوشیدن ژل الوئه ورا به طور منظم، به شما کمک می کند که بدنتان را با ذخیره سازی این مواد طبیعی، سالم نگه دارید. تجزیه گیاه آلوئه ورا این موضوع را نشان می دهد که این گیاه بیش هر گیاه شناخته شده دیگری آمینواسید های ضروری را تکثیر می کند. فقط به تمام این موارد فکر کنید و روزانه ۲ تا ۴ اونس (۶۰ تا ۱۲۰ میلی لیتر) بنوشید.

۲. آلوئه ورا ژل ۱۲ ماده طبیعی شناخته شده ضد التهاب و آماس بدون هیچ عارضه ی جانبی دارد. آلوئه ورا همچنین باعث بهبود عملکرد مفاصل و ماهیچه ها می شود.

۳. الوئه ورا ژل شامل ویتامین های A1,B1,B2,B6,B12 ,C,E ، اسیدفولیک و نیاسین است، بدن ما به طور طبیعی بعضی از این ویتامین ها را نمی تواند ذخیره کند. بنابراین ما باید به طور منظم این مواد را در برنامه های رژیم غذائی خود داشته باشیم. چه راهی بهتر از نوشیدن روزانه آلوئه ورا؟! هم زمان با دریافت این مواد، ساختار سیستم دفاعی بدن را به طور طبیعی در مقابل افزایش استرس تقویت می کند.

۴. بعضی از مواد معدنی موجود در آلوئه ورا شامل کلسیم، سدیم، آهن، پتاسیم، کروم، منیزیم، منگنز، مس و آهن است. چه منبع مغذیی!!! همه ی ما خوب می دانیم اضافه شدن غذاهای طبیعی حاوی ویتامین ها و مواد معدنی به برنامه غذائی ما برای سلامتی عمومی بدن توصیه می شود. نوشیدن آلوئه ورا یک روش سالم و طبیعی برای ذخیره سازی و دوباره پر کردن مواد مورد نیاز بدن است.

۵. آلوئه ورا می تواند فراورده های مغذی از مواد اصلی که به تولید و حفظ و نگهداری سلامت پوست منجر می شود را در بدن افزایش دهد. پوست بدن ما در هر دوره ی ۲۱ تا ۲۸ روزه بازافرینی می شود، یعنی لایه قدیمی از بین می رود و لایه ی جدید جایگزین می شود. مصرف روزانه آلوئه ورا به پوست شما کمک می کند تا با استفاده از این  مواد اصلی مغذی موجود در آلوئه ورا در مقابل تاثیرات پیری و سالخوردگی مقاومت کند.

۶. آلوئه ورا ژل به صورت طبیعی و با مصرف منظم و مرتب سیستم گوارشی، بدن را تمیز می کند. رژیم غذائی ما شامل خیلی مواد ناخواسته است که موجب بی حالی و خستگی ما می شود. نوشیدن منظم و مرتب آلوئه ورا ژل باعث احساس بیشتری از سالم بودن می شود. انرژی را افزایش می دهد و همین طور بدن را در وزنی سالم و ایده آل نگه می دارد.

۷. آلوئه ورا موادی تقویتی و طبیعی برای سیستم ایمنی بدن فراهم می کند. از آنجائی که سیستم ایمنی همانند یک ساعت برای محافظت بدن کار می کند، آلوئه ورا با بالا بردن مواد ایمنی طبیعی یک منبع دریافتی همیشگی و دائمی برای بدن فراهم می نماید. نوشیدن روزانه ۲ تا ۴ اونس(۶۰ تا ۱۲۰ میلی لیتر) آلوئه ورا ژل به سیستم ایمنی بدن شما کمک می کند تا مواد مورد نیازش تأمین شود.

۸. یک سیستم گوارشی همیشه سالم، جذب مواد مغذی و حیاتی از غذاهایی که در طول روز می خوریم را به جریان خونمان تضمین می کند. نوشیدن منظم و مرتب آلوئه ورا ژل، باعث بهبود عملکرد منظم روده می شود و همین طور جذب پروتئین را افزایش می دهد و همزمان به طور طبیعی باعث کاهش باکتری های نامساعد و مخمر می شود. هم چنین قابلیت آلوئه ورا ژل در کاهش سوزش معده و دیگر ناراحتی های دستگاه گوارش اثبات شده است.

۹. آلوئه ورا عملکرد فیبروبلاست را افزایش می دهد. فیبروبلاست ها سلول های عالی و کوچکی هستند که مسئولیت آرایش و شکل دادن کلاژن را دارند. همچنین فیبروبلاست ها به تسکین سوختگی های کم، بریدگی ها، خراشیدگی ها و سوزش های(ناراحتی) پوستی کمک می کند.

۱۰. آلوئه ورا به طور چشمگیری، ماده ای مقوی و سالم برای دهان، لثه و دندان است. پژوهشی که در سال ۲۰۰۸ در ژورنال علوم کاربردی دهان و دندان چاپ شده نشان می‌دهد که اگر از آلوئه‌ورا برای تمیز کردن دندان‌ها استفاده شود، اثر آن بهتر از خمیردندان‌های ساخت دو شرکت معروف خواهد بود.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *